Dlaczego z Latino Tour?

Jest wiele powodów dlaczego warto skorzystać z usług Latino Tour. A oto niektóre z nich.

 

1. Ktoś za tym stoi. Latino Tour to nie jest zespół ludzi, którzy postanowili sprzedawać oferty do Ameryki Łacińskiej nie mając pojęcia gdzie leży Rurrenabaque, jak warto zwiedzać Machu Picchu czy też kiedy jechać na Ziemię Ognistą. To nie jest typowy Dział Sprzedaży obsadzony młodymi osobami, które nigdy nie były na wyjeździe egzotycznym a ich cała wiedza na temat Brazylii czy Meksyku pochodzi z katalogu biura podróży. To konkretna osoba – Marta Podleśna Nowak, która od 2000 roku przemierzała kraje latynoskie, będąc czynnym pilotem wycieczek dla różnych polskich Organizatorów. Zakładając rodzinę nie mogła już wyjeżdżać tak intensywnie, postanowiła kontynuować swą latynoską przygodę w kraju. Tak powstało biuro podróży Latino Tour. 

 

 

2. Wiedza i doświadczenie. 

Jestem po Geografii na UW, specjalizacji w Zakładzie Badań Regionalnych Ameryki Łacińskiej.  Studiowałam także w Hiszpanii na Universidad de Castilla la Mancha oraz Podyplomowych studiach Menedżerów Turystyki na SGH. Pracę magisterską napisałam o programie ekoturystycznym El Mundo Maya. 

 

Ale praktykę i znajomość krajów latynoskich zdobyłam podczas kilkunastoletniego pilotowania wycieczek od Meksyku po Argentynę, wielokrotnie wracając na te same trasy. Na peruwiańskie szlaki trafiłam już 15 razy, do Meksyku 8 razy a do Argentyny tylko 6. Byłam we wszystkich krajach Ameryki Łacińskiej pilotując trampingi, trekkingi, wycieczki objazdowe, incentivy, pielgrzymki i wyprawy nurkowe. 

 

Po więcej informacji zapraszam tutaj

Ekipa Latino Tour 

Działalność 

Latino Tour w mediach

O pilotażu w Twoim Stylu

 

 

3. Specjalizacja. Wyznaję zasadę „jak ktoś zna się na wszystkim to zna się na niczym” dlatego postawiłam na wąską specjalizację. Mój obszar zainteresowań to kraje Ameryki Łacińskiej, nie dotykam Azji czy Afryki. Ten obszar pozostawiam moim doświadczonym koleżankom i kolegom.