Jak rezerwować?

Krok 1Wybór oferty w jednej z dwóch wyszukiwarek

 

 

Krok 2Kontakt z Latino Tour za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod każdą ofertą, telefonicznie +48 604 056 43 lub emailowo office@latinotour.pl. Należy podać tytuł wyjazdu i termin oraz swój telefon i adres email do kontaktu zwrotnego. 

 

 

Krok 3 Latino Tour sprawdza dostępność oferty

 

 

Krok 4 Latino Tour kontaktuje się z Klientem z informacjami odnośnie oferty (dostępność miejsc, specyfika kraju, specyfika wyjazdu, omówienie programu i jego intensywności). Jeśli oferta nie jest dopasowana do potrzeb Klienta biuro szuka innej propozycji, odpowiedniej do możliwości terminowych, finansowych czy kondycyjnych. 

 

 

Krok 5 Klient zastanawia się nad wyborem oferty, porównuje, kalkuluje. Może kontaktować się dowolną ilość razy by wyjaśnić wszelkie wątpliwości i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania. 

 

 

Krok 6 Decyzja Klienta. Podanie danych do podpisania umowy.

 

 

Krok 7 Biuro przygotowuje umowę i wraz z warunkami uczestnictwa przesyła do Klienta

 

 

Krok 8 Podpisanie umowy. Klient zapoznaje się z umową, podpisuje ją, odsyła do Biura. Wpłaca na konto ustaloną w umowie zaliczkę. 

 

 

Krok 9 – Na około 35 dni przed wylotem Klient wpłaca na konto resztę kwoty na poczet wyjazdu

 

 

Krok 10 – Na około 3 tygodnie przed wylotem Biuro przesyła do Klienta pakiet informacji praktycznych dotyczących wyjazdu (pakowanie, zbiórka, przepisy wizowe i inne).