Jak szukać ofert

MAMY DWIE WYSZUKIWARKI. To najważniejsza informacja. Dlaczego dwie, już wyjaśniamy.

 

 

WYSZUKIWARKA NR 1 (BEŻOWA)- Na głównej stronie, pośrodku w kolorze beżowym jest wyszukiwarka systemu MerlinX, w którym znajdują się oferty touroperatorów organizujących wyjazdy do Ameryki Łacińskiej. Znajdziecie tam oferty wyjazdów objazdowych, wypoczynku nad Morzem Karaibskim wraz ze zwiedzaniem lub też sam hotel z tanim przelotem. W tej wyszukiwarce znajdują się oferty sprawdzonych i rzetelnych organizatorów z którymi współpracuje Latino Tour: jak Logostour, Prestige Holidays & Tours, Destino Mexico, Air Tours Club, Kangur Tour. 

Szukanie oferty jest dość proste, można przeszukiwać krajami lub terminami. Jeśli chodzi o terminy proponujemy nie zawężać do jednego tygodnia ale przeszukać np od 12.10 do 18.11 – w większym zakresie dat, będzie więcej ofert do wyboru. 

 

 

WYSZUKIWARKA NR 2 (NIEBIESKA) – Naszą pierwszą wyszukiwarką była ta po prawej stronie strony, w kolorze niebieskim. Można w niej wyszukać oferty TRAMPINGOWE, TREKKINGOWE, SURVIVALOWE czyli bardzo przygodowe, w małych grupach, często niskobudżetowe, z bogatymi programami i noclegami w tanich pensjonatach. W związku z tym, że wyrzuciliśmy z niej sporo ofert najlepiej wyszukiwać krajami bez określenia dokładnej daty, bo ofert tam zawartych jest stosunkowo niedużo. 

 

 

Mamy w sprzedaży wiele ofert, których nie ma na stronie dlatego w przypadku nie znalezienia odpowiedniej oferty WARTO DO NAS NAPISAĆ/ ZADZWONIĆ. Będą to chociażby wyjazdy Logos Śliwka czy niemieckich biur jak Meier’s.  Zadamy lub wyślemy kilka pytań i postaramy się znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, oczekiwań i terminu. Można napisać maila na office@latinotour.pl , zadzwonić pod numer +48 604 056 436 lub skorzystać z formularzy umieszczonych na dole strony. 

 

 

Wiele osób kupuje wyjazdy nie wiedząc co kryje się w pakiecie z ofertą. W jakiej grupie będą (jak licznej, jakiej wiekowo), co oznacza hotel 3* w Peru a co w Meksyku, co warto zwiedzić w danym kraju i dlaczego jeden program jest zwyczajnie lepszy a drugi nie. Jak dużo się zwiedza, jak dużo przebywa się w autobusie, czy jest czas na posmakowanie miejsca, kto prowadzi wyjazd i wiele innych czynników, które wpływają na to czy wracamy zadowoleni z wyjazdu czy też rozczarowani.

Jesteśmy pewni, że duża część niezadowolonych turystów to efekt nieodpowiednio dobranej oferty. Każdy z nas jest inny. Dlatego kładziemy nacisk na poznanie Naszego Klienta, jego możliwości, oczekiwań i predyspozycji. Nie zależy nam, by sprzedać konkretną ofertę jakiegoś biura ale by dobrać tą właściwą. Często ktoś chce na tramping ale w końcu kupuje wycieczkę objazdową na hotele 3*. Czasem zdarza się tak samodzielny i zdolny językowo turysta, że proponujemy wyjazd bez biura, ale z pakietem rezerwacji i przewodnikiem lokalnym na miejscu. A czasem dzwoni do nas klient, któremu wystarczy tylko garść przydatnych informacji bo chce pojechać taniej i bez biura. Proponując ofertę powiemy co jest jej plusem a co minusem, decyzję i wybór pozostawiając Tobie, drogi Turysto.