KARAIBY-REJS (+wypoczynek w Miami)

 • Świetna okazja do zasmakowania prawdziwego luksusu. Baseny, jacuzzi, strefa fitness, joga, spa. Liczne restauracje, bary. Porywające musicale i przedstawienia. Porośnięte palmami plaże z białym piaskiem w gorącym klimacie Karaibów. Wspaniała rafa koralowa. Plantacje bananów, trzciny cukrowej i palm kokosowych.

   

  1 DZIEŃ 
  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, w terminalu A (nowy), w hali odlotów, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA (Miami). Transfer do hotelu.

   

  2 DZIEŃ FORT LAUDERDALE (Floryda)
  Transfer do portu w Fort Lauderdale Zaokrętowanie na luksusowy wycieczkowiec, który zabiera na pokład ponad 3500 pasażerów. Ten ogromny pływający „hotel” ma do dyspozycji pasażerów na kilkunastu pokładach łącznie kilkanaście restauracji, barów, winiarni oraz kawiarni. Osobom lubiącym czynny wypoczynek, statek oferuje korzystanie z kilku basenów, jacuzzi, boiska do koszykówki, siłowni oraz specjalnej strefy fitness, gdzie pod okiem instruktora można uprawiać np. aerobik, pilates oraz jogę. Amatorzy porannego joggingu mogą skorzystać ze specjalnej bieżni. Na statku można również doskonalić grę w golfa wykorzystując symulator gry oraz 9-dołkowe putting course. Goście, którzy zdecydują się na masaże, saunę, aromaterapię oraz zabiegi kosmetyczne mogą skorzystać ze strefy SPA. Prócz zajęć sportowo-rekreacyjno-relaksacyjnych, statek oferuje wiele rozrywek, do których niewątpliwie należą – kino pod gwiazdami, teatr, w którym odbywają się przedstawienia, animacje oraz różne pokazy, kasyna, kluby nocne oraz dyskoteki, a nawet ekskluzywny klub dla miłośników cygar. Ponadto do atrakcji można zaliczyć – kafejkę internetową, bibliotekę z czytelnią, światowej klasy galerię sztuki z odbywającymi się aukcjami dzieł oraz galerię sklepów wolnocłowych. Statek proponuje także specjalne pakiety dla nowożeńców.

   

  3 – 4 DZIEŃ     REJS PO OCEANIE ATLANTYCKIM 
  Przez dwa kolejne dni statek nie zawija do żadnego portu. Jest to czas, kiedy pasażerowie mogą korzystać ze wszystkich udogodnień statku, w tym tarasu słonecznego z leżakami. Ponadto można obserwować mijane wyspy lub wypatrywać delfinów. Wieczorem warto wyjść na pokład i podziwiać zachód słońca. Kilkugodzinny relaks pozwoli zebrać siły na kolejne, pełne wrażeń dni. Trasa rejsu wiedzie wschodnią granicą Morza Karaibskiego, z licznymi wysepkami. Ogólnie Karaibami określa się część Oceanu Atlantyckiego między kontynentami Ameryk, odgrodzoną od otwartych wód oceanicznych pasem Małych i Wielkich Antyli. Karaiby leżą w strefie klimatu podrównikowego i zwrotnikowego, dlatego temperatury powietrza podczas całego roku są praktycznie stałe. W dzień sięgają 30ºC, nocą spadają do 15-18ºC. Jednocześnie Morze Karaibskie należy do najcieplejszych mórz świata. Woda ma temperaturę prawie 30ºC, co ma wpływ na bogactwo świata podwodnego, jak i liczbę chętnych do nurkowania.

   

  5 DZIEŃ WYSPA ANTIGUA (Małe Antyle, Wyspy Nawietrzne)

  Rano przypłynięcie na Wyspę Antigua, która razem z pobliską Barbudą tworzą jedno państwo i stanowią część Wysp Nawietrznych. Antigua została odkryta przez Krzysztofa Kolumba w 1493 roku, a następnie skolonizowana przez Anglików w XVII wieku. Największy atut wyspy to wspaniałe, porośnięte palmami plaże z białym piaskiem. Na wyspie działa wiele popularnych wśród zagranicznych turystów kasyn. W stolicy wyspy Saint John’s znajdują się interesujące przykłady XVIII-wiecznej architektury kolonialnej. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku wyspy St. Lucia.

   

  6 DZIEŃ  WYSPA SAINT LUCIA (Małe Antyle Wyspy Zawietrzne)
  Rano przypłynięcie na wyspę Saint Lucia, należącą do archipelagu Wysp Zawietrznych, będących częścią Małych Antyli. St. Lucia jest górzystą wyspą pochodzenia wulkanicznego, o bardzo urozmaiconej linii brzegowej. Jej środkową część porasta bujny, wilgotny las równikowy obfitujący we wspaniałe tropikalne kwiaty i rzadkie gatunki papug. Wśród innych Wysp Zawietrznych stolica St. Lucia – Castries wyróżnia się oryginalną, kreolską architekturą z ciekawymi zdobieniami. Chętni mogą się wybrać na fakultatywne wycieczki samochodem terenowym w głąb lasu równikowego, zwiedzić stolicę – miasteczko Castries lub skorzystać z jednego z rejsów i opłynąć wyspę. Powrót na statek. Po południu wypłynięcie w kierunku wyspy Barbados.

   

  7 DZIEŃ WYSPA BARBADOS
  Przypłynięcie na wyspę Barbados, niezwykłą koralową wyspę należącą do Małych Antyli. Barbados nie jest pochodzenia wulkanicznego. Podczas pobytu na wyspie warto skorzystać z propozycji wycieczek fakultatywnych, do których należą m.in. zwiedzanie samochodem terenowym, czy segwayem. Można też polecić wyprawę łodzią podwodną w głąb Morza Karaibskiego, podczas której będzie można podziwiać niezwykle bogaty, podwodny świat. Na zakończenie pobytu na Barbadosie warto usiąść w jednej z nadmorskich kawiarenek stolicy wyspy Bridgetown, by skosztować lokalnego trunku, jakim jest rumowy poncz. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku wyspy St. Kitts.

   

  8 DZIEŃ WYSPA SAINT KITTS
  Przypłynięcie na otoczoną rafą koralową wyspę Saint Kitts (St. Christopher) tworzącą z wyspą Nevis jedno państwo. Wnętrze wyspy zajmują trzy pasma górskie pokryte lasem równikowym. Warta polecenia jest wycieczka fakultatywna kolejką wąskotorową, która jedzie przez pola trzciny cukrowej. Z atrakcji turystycznych St. Kitts na uwagę zasługują tutejsze forty obronne. Największy z nich to zbudowana przez Anglików w XVII wieku z kamienia czarna forteca Brimstone Hill. Powrót na statek.

   

  9 DZIEŃ WYSPA SAINT THOMAS (Wyspy Dziewicze)
  Przypłynięcie na wyspę Saint Thomas należącą do Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Ta wulkaniczna, ale jednocześnie bardzo zielona wyspa, została odkryta przez samego Krzysztofa Kolumba podczas jego drugiej wyprawy. Przyciąga turystów nie tylko pięknymi, piaszczystymi plażami i lazurową wodą, ale i egzotycznymi w tej części świata zabytkami pochodzącymi z czasów, gdy była kolonią królestwa Danii. Podczas pobytu na St. Thomas warto wybrać się na punkt widokowy znajdujący się na wysokości 700 m n.p.m., by podziwiać wspaniały widok na tę największą z Wysp Dziewiczych. Wyspa daje wiele możliwości zrobienia atrakcyjnych zakupów. Sklepy, bazary i stragany z pamiątkami czynne są od rana do wieczora. Podczas pobytu na lądzie pasażerowie mogą również skorzystać z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych, m.in. – nurkowania z fajką w jednym z najlepszych terenów snorklingowych na Karaibach. Armator proponuje także wycieczkę na pobliską wyspę Tortola, gdzie można popływać z delfinami. Powrót na statek. Po południu wypłynięcie w kierunku wyspy Antigua.

   

  10 DZIEŃ  REJS PO OCEANIE ATLANTYCKIM
  Cały dzień na morzu. Możliwość korzystania z licznych atrakcji na statku.

   

  11 DZIEŃ  WYSPA ELEUTHERA (Bahamy)
  Przypłynięcie na Wyspę Eleuthera. Wypoczynek w turystycznym resorcie Princess Cays. Podczas pobytu na wyspie będzie możliwość opalania się i uprawiania sportów wodnych (za dodatkową opłatą) lub możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Po południu powrót na statek.

   

  12 – 13 DZIEŃ    MIAMI BEACH (Floryda) 
  Przypłynięcie do Ft. Lauderdale (Floryda). Zakończenie rejsu. Transfer do hotelu w Miami Beach. Czas na wypoczynek nad oceanem. Możliwość wykupienia fakultatywnych wycieczek (min.10 osób). Do wyboru m.in.

  • zwiedzanie Miami – przejazd do południowej części miasta, spacer po nadmorskim deptaku Ocean Drive, gdzie znajdują się zabytkowe hotele w stylu art. deco, restauracje na świeżym powietrzu, promenada nad oceanem.
  • wycieczka do Parku Narodowego Everglades (w programie – rejs łodzią przez kanały zarośnięte mangowcami, pokaz aligatorów),
  • całodniowa wycieczka do Key West, miasta położonego na wyspie. W programie m.in. spacer po pięknym, zabytkowym centrum, wizyta w Muzeum Hemingwaya.

   

  14 DZIEŃ
  Transfer na lotnisko w Miami. Wylot do Europy.

   

  15 DZIEŃ
  Przylot do Warszawy.


  Zapytaj o dostępność miejsc na wyjazd

 •  

  • Rejs ekskluzywnym cruiserem po Karaibach
  • Plaża na Karaibach
  • Wyspy karaibskie
  • Rejs, Karaiby
  • Banana bus, Aruba
  • Nurkowanie na Karaibach
  • Wyspy podczas rejsu po Karaibach.
  • Delfiny na Karaibach
  • Rejs, Karaiby
  • Kabiny na cruiserze, rejs po Karaibach
  • Luksusowy superwycieczkowiec, rejs po Karaibach
  • Luksusowy Cruiser na ponad 3 tys osób, rejs po Karaibach