O Nas

LATINO TOUR powstało z miłości do Ameryki Łacińskiej. Nie jest to chwilowe zauroczenie gdyż od postawienia pierwszego kroku na tym kontynencie minęło ponad 10 lat a pasja nie gaśnie.

Nieustannie zachwycają nas widziane dziesiątki razy pejzaże.

Na nowo odkrywamy szczegóły  przemierzanych już ruin miast inkaskich.

Koloryt indiański zachęca jak zawsze do robienia zdjęć, chociaż mamy ich tysiące.

Każda podróż jest inna, bo na miejscu spotykamy różnych ludzi.

Tęsknimy za smakiem argentyńskiej wołowiny i zapachem chilijskiego wina.

Lubimy zmęczyć się na andyjskich stokach ale też poleniuchować na karaibskich plażach.

Czujemy się jak ryba w wodzie w wilgotnej dżungli.

Po hiszpańsku możemy rozmawiać do póżnej nocy a tańczyć salsę do białego rana.

 

Ameryka Łacińska jest naszym sposobem na życie. Nie tylko jeżdzimy prywatnie ale również w charakterze pilotów wycieczek. Pracowaliśmy w różnych biurach podróży zajmując się kierunkiem latynoskim, nasze doświadczenie jest nie tylko praktyczne ale też doskonale znamy oferty i szczegóły programowe. Od 2008 roku, kiedy powstało Latino Tour doradzamy osobom indywidualnym w wyborze wyjazdów. Szczególny nacisk kładziemy na to by dopasować ofertę zgodną z oczekiwaniami, dopasowaną do osobowości i temperamentu. Dlatego proponujemy oferty sprawdzonych touroperatorów, od wycieczek objazdowych i wypoczynku poprzez trampingi i trekkingi na survivalu kończąc.

 

Latino Tour powstało by promować wyjazdy do Ameryki Łacińskiej. To pierwsze polskie biuro agencyjne skupiające się na tym regionie. Na stronie można znależć informacje o poszczególnych krajach; takie, których na próżno szukać w sieci. Przed wyjazdem jest tak wiele pytań: czy to kraj dla mnie? Kiedy jechać? Jaki rodzaj wyjazdu wybrać? Z biurem czy samemu? Na naszej stronie znajdziesz rzetelne odpowiedzi. Ci którzy zdecyduja się na samodzielny wyjazd dowiedzą się jak dotrzeć, czego spodziewać się na miejscu, jak poradzić sobie z transportem i noclegami.

Niedawno ruszyliśmy z nową stroną dlatego już niedługo pojawią się opisy kolejnych krajów, cenne porady dotyczące podróży, więcej artykułów oraz galeria ze zdjęciami. Oferty cały czas są dodawane więc jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do kraju latynoskiego lub w konkretnym terminie a nie znajdujesz na stronie odpowiedniego wyjazdu napisz do nas.