PLAŻA I DŻUNGLA (WENEZUELA)

 • DZIEŃ 1 CARACAS

  Przylot do Caracas – kosmopolitycznego miasta tętniącego stylem życia charakterystycznym dla dużych stolic Ameryki Łacińskiej. Przywitanie na lotnisku oraz transfer do hotelu, zakwaterowanie.
   
   
  DZIEŃ 2  ARCHIPELAG LOS ROQUES
  Po śniadaniu przelot do Los Roques, archipelagu turkusowych wysp położonych na morzu Karaibskim. Odpoczynek na białych, piaszczystych plażach. Lunch, kolacja, zakwaterowanie w posadzie (mały rodzinny hotelik).
   
   
  DZIEŃ 3 i 4  WYPOCZYNEK
  Śniadanie. Czas wolny na relaks i plażowanie. Dla chętnych możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych jak m.in. nurkowanie na rafie koralowej, rejs katamaranem na sąsiednie wyspy z snorkellingiem lub windsurfing. Lunch, kolacja, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 5 TRANSFER LOS ROQUES – PUERTO ORDAZ
  Po śniadaniu przelot na trasie Los Roques – Caracas – Puerto Ordaz. Kolacja, zakwaterowanie w hotelu.
   
   
  DZIEŃ 6 DELTA ORINOKO
  Po śniadaniu przejazd do Boca de Uracoa, następnie rejs przez kanały Delty Orinoco, możliwość obserwacji słodko-wodnych delfinów, małp i najrozmaitszych gatunków ptaków, m.in. tukanów i papug. Podziwiamy roślinność, łowimy piranie. Kolacja, zakwaterowanie w lodge’u, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 7  DELTA ORINOKO
  Śniadanie. Po przeprawie łodzią wyjście na ląd, przeprawa przez dżungle pośród typowej, lokalnej roślinności. Lunch, następnie wizyta w wiosce Indian Warao, stawiających swoje domy na drewnianych platformach na brzegach rzeki – możliwość zakupu oryginalnych wyrobów indiańskich. Kolacja, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 8 DELTA ORINOKO – PUERTO ORDAZ
  Po śniadaniu powrotna żegluga do Boca de Uracoa, a następnie przejazd do Puerto Ordaz. Kolacja, zakwaterowanie w hotelu.
   
   
  DZIEŃ 9 TRANSFERY
  Po śniadaniu transfer na lotnisko oraz przelot na trasie Puerto Ordaz Caracas, następnie wylot do Polski.
   
   
  DZIEŃ 10
  Przylot do Polski.

  Zapytaj o dostępność miejsc na wyjazd

 • Archipelag turkusowych wysp, przepiękne morze i białe plaże jak z Photoshopa. Tropikalna atmosfera, dzika przyroda lasów deszczowych, rejs i połowy piranii. Spotkanie z Indianami Warao. Latynoamerykańska stolica tętniąca życiem.

 • Archipelag turkusowych wysp, przepiękne morze i białe plaże jak z Photoshopa. Tropikalna atmosfera, dzika przyroda lasów deszczowych, rejs i połowy piranii. Spotkanie z Indianami Warao. Latynoamerykańska stolica tętniąca życiem.

  (więcej…)