WENEZUELSKI FULL

 • DZIEŃ 1 CARACAS

  Po przylocie na lotnisko w Caracas – kosmopolitycznego miasta tętniącego stylem życia charakterystycznym dla dużych stolic Ameryki Łacińskiej. Po odbyciu procedur celno-imigracyjnych, przywitanie przez naszych pracowników. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 2  ARCHIPELAG LOS ROQUES
  Wczesnym porankiem, po śniadaniu, transfer na lotnisko, a następnie przelot do Los Roques—archipelagu turkusowych wysp położonych na morzu Karaibskim. Na miejscu lokalna wycieczka. Lunch, kolacja, zakwaterowanie w posadzie (mały, rodzinny hotelik), nocleg.
   
   
  DZIEŃ 3  ARCHIPELAG LOS ROQUES
  Śniadanie. Kontynuacja pobytu na Los Roques, lokalna wycieczka, w czasie wolnym odpoczynek na białych, piaszczystych plażach. Lunch, kolacja, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 4  TRANSFER DO PUERTO ORDAZ
  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie przelot na trasie Los Roques – Caracas – Puerto Ordaz. Kolacja. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 5  PARK NARODOWY CANAIMA
  Po śniadaniu transfer z Puerto Ordaz do Canaima. Całodzienny pobyt nad Salto del Sapo— „Wodospad Żab”, położonym w Parku Narodowym Canaima. Lunch, kolacja, zakwaterowanie w lodge, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 6  WODOSPAD ANGEL FALLS
  Śniadanie. Wycieczka do Salto del Angels (Angels Falls) —najwyższego wodospadu świata, jego wysokość wynosi 979m. Wodospad ten uważany jest za największą atrakcję wenezuelskiego Parku Narodowego Canaima. Lunch, kolacja, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 7  TRANSFER CANAIMA – PUERTO ORDAZ
  Po śniadaniu przelot na trasie Canaima – Puerto Ordaz. Dla chętnych lokalna wycieczka (opcjonalnie). Kolacja. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
   
   
  WYCIECZKA FAKULTATYWNA, OIPCJONALNA W PUERTO ORDAZ:
  Rejs dwóch rzek— 25 USD
   
   
  DZIEŃ 8  WYPRAWA DO DELTY ORINOKO
  Po śniadaniu prawie dwugodzinna podróż busem do Boca de Uracoa, gdzie nastąpi zaokrętowanie na typowe tubylcze łodzie, którymi popłyniemy do dżungli. Lokalna wycieczka, lunch, kolacja. Zakwaterowanie w obozie, nocleg.
   
   
  DZIEŃ 9  WYPRAWA DO DELTY ORINOKO
  Śniadanie. Lokalne wycieczki według planu ustalonego w obozie m.in. rejs przez kanały Delty Orinoco, możliwość obserwacji słodkowodnych delfinów, małp i najrozmaitszych ptaków, połów, wizyta w wiosce Indian Warao, stawiających swoje domy na drewnianych platformach na brzegach rzeki oraz okazja do zakupu oryginalnych wyrobów indiańskich. Lunch, kolacja i nocleg.
   
   
  DZIEŃ 10  TRANSFER NA WYSPĘ MARGARITA
  Po śniadaniu podróż powrotna łodziami do Boca de Uracoa, a następnie przejazd busem na lotnisko. Przelot do Caracas, na którym asystować będzie pracownik naszej firmy. Przelot do Porlamar na Wyspie Margarita, transfer z lotniska do hotelu. Kolacja, zakwaterowanie i nocleg.
   
   
  DZIEŃ 11—13  WYPOCZYNEK NA WYSPIE MARGARITA
  Śniadanie. Dla chętnych możliwość skorzystania z lokalnych wycieczek (opcjonalnie), lunch, kolacja, nocleg.
   
   
  WYCIECZKI FAKULTATYWNE, OPCJONALNE NA MARGARICIE:
  – Jeep Safari—70 USD
  – Pływanie z delfinami— 70 USD
  – Jazda konna—80 USD
  – Wycieczka przez siedem plaż—40 USD
  – Całodzienna wycieczka na wyspę Coche—41 USD
  – Całodzienna wycieczka na wyspę Cubagua—49 USD
  – Snorkeling na Los Frailes—39 USD
  – Nurkowanie—66 USD
  – Discovery Scuba Diving – 70 USD
  – Spływ kajakowy w Parku Narodowym La Restinga—44 USD
  – Przygoda na dzikiej wyspie La Tortunga—347 USD
   
  SZKOLENIA:
  – Kitesurfing (8 godzin) – 400 USD
  – Windsurfing (6 godzin) – 160 USD
   
   
  DZIEŃ 14  WYLOT DO POLSKI
  Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot z Porlamar do Caracas. Pomoc naszego pracownika na lotnisku. Przelot do Polski.
   
   
  DZIEŃ 15
  Przylot do Polski.

  Zapytaj o dostępność miejsc na wyjazd

 • Archipelag turkusowych wysp, przepiękne morze i białe plaże jak z Photoshopa. Tropikalna atmosfera – najwyższy wodospad świata, dzika przyroda lasów deszczowych, rejs przez dżunglę. Raj dla miłośników sportów wodnych oraz plażowiczów. 

 • Archipelag turkusowych wysp, przepiękne morze i białe plaże jak z Photoshopa. Tropikalna atmosfera – najwyższy wodospad świata, dzika przyroda lasów deszczowych, rejs przez dżunglę. Raj dla miłośników sportów wodnych oraz plażowiczów. 

  (więcej…)